Tarihimiz

GeBe - Biz Kimiz ?

1986

Dünyanın önde gelen markalarına koleksiyon ve ürün imalatı yaparak ticari faaliyetine başlayan ABT, ilk günkü heyecanını yeni vizyonlarla tazeliyor. Bu tazelikle 45 ülkeye ihracat yapan kurumsal bir firma oluyor.

2005

ABT Grubu, yılların verdiği üretim ve koleksiyon tecrübesini profesyonel ekibiyle birleştirerek GeBe markasını kuruyor.

2006

Türkiye’de bir alışveriş merkezindeki ilk hamile giyim mağazasını GeBe açar. Bu mağaza İstanbul Cevahir AVM’dedir. Hemen arkasından açılan İstanbul Carousel mağazası markaya olan ilgiyi gittikçe arttırıyor.

2007

GeBe İstanbul dışında ilk mağazasını Ankara Cepa Alışveriş Merkezi’nde açarken tüm medya mecralarında verdiği reklamlar ve geliştirdiği müşteri ilişkileriyle annelerin doğum sonrası bebeklerini getirdikleri sıcacık mağazalarını arttırmış oluyor.

2008

GeBe marka konumlandırmasını geniş yelpazeye yönelik tasarlayarak hamile bayanlara özel ürün geliştirmelerini yapıyor. Türkiye’ye ilk defa “esprili t-shirt” anlayışını getiren GeBe farklı konseptiyle tüm hamile bayanların tercihi olmaya başlıyor. Agora Alışveriş Merkezi’nde görkemli bir açılışla İzmirlilere merhaba diyen GeBe yurt dışından gelen müşterilerin de ilgi odağı oluyor. İstanbul’da Palladium Alışveriş Merkezi’nde açılan mağazasıyla zincir mağazacılık konusundaki deneyimini geliştiriyor.

2009

GeBe, Türkiye ve Dünya’da konseptini ve marka bilincini taşıyacak bayilik ağını kurmak üzere harekete geçiyor. Yine aynı yıl içinde açtığı İstanbul Forum mağazası ile müşterilerinin ilgi ve beğenisini kazanıyor.

2010

İnternet ve sanal dünyanın hızla geliştiği günümüzde GeBe; mevcut web sitesini online alışverişi kolaylaştıracak şekilde düzenler. www.e-gebe.com online hamile giyim alışveriş sitesi ile Türkiye'nin her noktasındaki anne adayları ile buluşturmaya başlar. İnternet pazarlama, e-satış ve sosyal medya kanalları sayesinde, anne adayları ile tüm trendleri ve koleksiyon aşamalarını online olarak paylaşır. 2010 yılı itibariyle GeBe ürünleri Türkiye’de bayilik sisteminde de kendine yer bulmaya başlar.

2012

2012 Yılında GeBe İstanbul Anadolu Yakasında Buyaka AVM, İstanbul Avrupa Yakasında ise Marmarapark AVM’de mağazalar açar.Bu yıl GeBe, Bursalı anne adaylarına da ‘’merhaba’’ der ve Bursa’nın en prestijli Alışveriş Merkezi Korupark AVM’de mağaza açar.Marka, sahip olduğu mağaza karmasıyla organize mağazacılıkta lider pozisyonunu perçinler.

2013

2013 yılında GeBe, Ankara'daki mağaza sayılarını arttırarak mağazalar listesine Taurus Avm'deki GeBe'yi de ekler. İstanbul Anadolu yakasında ise yine yeni bir mağaza ile anne adaylarına bu kez de Maltepe Park Avm'den MERHABA der. Türkiye'deki anne adaylarının yanı sıra yurtdışındaki anne adaylarının da giyim ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten GeBe, ihraacat kanalındaki ilerlemeleri ile uluslararası anlamda ciddi bir bilinirlik kazanır.

2014

GeBe hamile giyim, müşterilerine ürünlerini daha rahat ulaştırmak ve büyümek için mağazalar zincirine bir halka daha ekledi. İstanbul, Mall of İstanbul alışveriş merkezinde açtığı mağazası ile üstün hizmetini müşterileri ile buluşturdu.

2015

GeBe yeni yıla, yeni mağazası ile merhaba diyerek Ankara, ANKAmall alışveriş merkezinde 10. mağazasını açtı. Günümüzde GeBe hamile giyim Türkiye'de 10 mağaza, yurtdışında 100'e yakın satış noktası ve online satış sitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

GeBe Hamile Giyim den en son haberleri alın

GeBe Hamile Giyim ©2017 Tüm hakları saklıdır