Toptan Hamile Giyim

GeBe hamile giyim ürünleri ile satışlarınız arttırın.

GeBe hamile giyim, markası için ürettiği koleksiyonların toptan satış hizmetini gerçekleştiriyor. Dünya standarlarında üretilen koleksiyonlar, moda ve trendlerin ışığında alıcısı ile buluşuyor. Yüksek kalitede üretimini gerçekleştirdiğimiz koleksiyonlarımız geniş yelpazede olup, hamilelerin her türlü ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Üretimde kullanılan ham maddeler tamamen organik ve hamile sağlığını tehdit etmeyecek maddelerden seçiliyor. Bu sayede rahat giyim ürünleri üretirken, sağlıklı ürünlere de imza atmış oluyoruz. Geniş yelpazede üretilen ürünler hamilelerin günlük yaşamını kolaylaştırırken, güzel görünmelerini sağlayarak mutlu olmalarına yardımcı oluyor.

Hamile elbiseleri, iç çamaşırları, triko ürünleri, mayolar, kot pantolonlar, kumaş pantolonlar, şortlar, tulumlar, tişörtler, atletler ve daha nice ürün GeBe kalitesi ile modaya uygun olarak üretilerek müşterilerin beğenisine sunuluyor. GeBe hamile giyim ürünlerinin sunumunu, markamızın oluşturduğu konforlu showroomlarda gerçekleştirmekteyiz. Koleksiyon dahili üretilen ürünlerimiz, tek tek müşterilerin beğenisine sunularak bilgilendirimeleri sağlanıyor. Sunum sırasında dilerseniz siparişinizide tamamlama imamkanına sahip olabiliyorsunuz.

GeBe hamile giyim showroomları, İstanbul dışından gelen ziyaretçilerimize ulaşım kolaylığı sunuyor. Atatürk havalimanına çok yakın bir konumda bulunan merkez ofisimiz, ziyaretçilerimizin trafik sorunu yaşamadan, havalimanına bağlı olan raylı metro sistemi ile çok rahat ulaşıma imkan veriyor.

Eğer sizde GeBe hamile giyim koleksiyonlarını müşterileriniz ile buluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmekte zaman kaybetmeyin.

İletişim Bilgileri

Temsilci: irina@gebe.com.tr


E-Posta: info@gebe.com.tr 

Telefon: 00 90 212 465 74 84


Fax: 00 90 212 465 74 88

GeBe Hamile Giyim den en son haberleri alın

GeBe Hamile Giyim ©2017 Tüm hakları saklıdır